Uniwersytet Dziecięcy w Ełku

Zgodnie z ideą uczenia się przez całe życie, WSG stara się o włączanie dzieci do uczestnictwa w kształceniu, prowadząc zajęcia w ramach Uniwersytetu Dziecięcego - najpopularniejszej w ostatnich latach formy edukacji najmłodszych. Celem tej inicjatywy poza oczywistością, jaką stanowi zaszczepienie umiłowania wiedzy wśród dzieci, jest także rozbudzenie i wsparcie zainteresowań naukowych, promowanie otwartości i postawy zadziwienia światem oraz szukanie odpowiedzi na dręczące pytania, czego efektem jest przyjemność obcowania z wybitnymi postaciami nauki na niezapomnianych wykładach oraz świetna zabawa i przygoda, przełamująca stereotyp nudnego uczenia się, a także zadowolenie płynące z posiadanej wiedzy.

W celu dotarcia do jak najszerszego grona zainteresowanych i upowszechnienia inicjatyw edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży Wyższa Szkoła Gospodarki podejmuje współpracę z samorządami i innymi podmiotami w naszym regionie. Oferujemy skorzystanie z naszego doświadczenia i przyjęcie pozytywnych praktyk aktywizacji najmłodszych.Możecie Państwo zatem już teraz zapisywać swoje dzieci na zajęcia wypełniając formularz on-line na stronie www.rodzinka.byd.pl, miejsce Ełk.

Rok akademicki na uniwersytecie dla dzieci rozpocznie się pod koniec października i trwać będzie do czerwca. W każdym semestrze realizowanych jest kilka spotkań. Zajęcia odbywać się będą w soboty.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

 

 

Więcej informacji, możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu 87/621-76-11 oraz e-mail rodzina.elk@byd.pl

  • ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
    Willa, I piętro, p. 13

  • rodzinka@byd.pl

  • 52 567 00 91

© 2016 WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI